• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Proběhl turnaj dětí

Za krásného slunečného dne si mohli fanoušci fotbalu dětí užít nádherný turnaj v areálu TJ Vřesina, který přivítal mnoho budoucích velkých hvězd. Dva týmy na tento turnaj vyslala domácí Vřesina i ostravský Baník. V základní skupině si bez ztráty "kytičky" ve své tabulce dokráčela k vítěžství obě mužstva FC Baníku Ostrava. Jedinou kaňkou na jasném postupu do velkého finále byla jedna remíza modrého týmu Baníku s fotbalisty Dolního Benešova. Dále modrý tým porazil 9:0 Hlučín, 5:2 Štěpánkovice a 5:0 domácí bílý tým Vřesiny. Naopak bílé družstvo Baníku deklasovalo domácí modrou Vřesinu 13:0, Strahovice 5:0, Bolatice 4:0 a jen Štítina jim zvládla vstřelit gól a padla 2:4. Domácí modrá Vřesina porazila Strahovice 3:0, 6:0 padla se Štítinou a o gól tedy 2:3 s Bolaticemi. To vřesinští v bílém podlehli Štěpánkovicím 1:5 a stejným výsledkem porazili Hlučín, ale 0:5 padli s Dolním Benešovem. Štěpánkovice porazily Hlučín 5:2 a Dolní Benešov 3:1. Hlučín porazil 4:1 Dolní Benešov. Strahovice 0:0 padly se Štítinou a 2:9 s Bolaticemi. Štítina porazila Bolatice 5:2. Medaile a ocenění předával mladým nadějím vítěz trofeje talent roku 2018 a hráč FK JABLONEC David Lischka. Tímto mu děkujeme za účast a vstřícnost.

Závěrečná utkání

  • o 9. místo: Strahovice - Hlučín 1:2
  • o 7. místo: Vřesina Modrá - Vřesina Bílá 6:2
  • o 5. místo: Bolatice - Dolní Benešov 1:5
  • o bronzovou 3. příčku: Štítina - Štěpánkovice 2:3
  • o 1. místo: FC Baník Ostrava Bílá - FC Baník Ostrava Modrá 4:3

Fotky: utkání | předávání cen s Davidem Lischkou (autor fotografií: Ondřej Teichmann)