• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Žáci porazili doma Háj ve Slezsku, přípravka remízovala a muži přijeli z Hlavnice s prázdnou

Muži: Hlavnice - Vřesina 3:2 (2:0)
Střelci: 48. Pientka Tomáš, 50. Boček Petr
Komentář vedoucího týmuPrvní poločas byl z naší strany katastrofální. "Anglický týden" není našim šálkem kávy. Nevypracovali jsme si žádnou velkou šanci a po dvou fatálních chybách jsme inkasovali. Ve druhé půli se naše hra radikálně zlepšila. Hned po východu ze šatny jsme vyrovnali. Později se Hlavnici povedlo vyvolat jediný nápor na našeho gólmana a tím rozhodout zápas. Závěr utkání jsme tlačili, ale nic z toho nebylo.
Fotky: rajče.net (autor: Ondřej Teichmann)

V minulém kole zvítězil v anketě o nejlepšího hráče náš Adam Felgenträger. Gratulujeme!!! Rozhovor s ním naleznete na serveru fotbalunas.cz.

Žáci: Vřesina - Háj ve Slezsku 7:6 (4:4)

Přípravka: Kobeřice - Vřesina 5:5 (3:1)