• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Muži slaví dvojí vítězství: úspěch v anketě o hráče kola a absolutní vítězství nad Služovicemi

Muži: Vřesina - Služovice 7:1 (2:0)
Střelci: 23. Rončka Filip, 36. Felgenträger Adam, 48. Pientka Tomáš, 64. Felgenträger Adam, 67. Felgenträger Adam, 80. Boček Petr, 87. Boček Petr
Komentář vedoucího týmuPo vítězném utkání v minulém týdnu dnes započal anglický týden vřesinské kopané. Aby vítězná šňůra pokračovala, trenér týmu se musel nominovat opět do zápasu. Začátek zápasu byl nervózní a vyrovnaný. Měli jsme mnoho nepřesných přihrávek. Uklidnili jsme se až po druhém gólu a následně si utkání pohlídali.
Fotky: rajče.net (autor: Ondřej Teichmann)

V minulém kole byl v rámci okresního přeboru zvolen Jakub Lampart jako nejlepší hráč. Tímto mu GRATULUJEME! Rozhovor s Kubou si můžete přečíst na serveru fotbalunas.czDo dalšího hlasování je nominován Adam Felgenträger. Svůj hlas mu můžete dát opět na serveru fotbalunas.cz do středečního poledne.

Dorost: Vřesina - Otice 1:9 (0:2)
Střelci: 76. Pavlas Viktor

Žáci: Vřesina - Těškovice 4:3 (1:0)
Fotky: rajče.net (autor: Ondřej Teichmann)

Žáci: Štítina - Vřesina 15:0 (8:0)

Přípravka: Kobeřice A - Vřesina 12:6 (8:6)