• 4
  • 3
  • 5
  • 1
  • 2

Derby v Píšti dopadlo ve prospěch domácích

Muži: Píšť - Vřesina 6:5 (1:2)

  • Střelci: 12. Boček Petr, 27. Boháč Martin, 50. Felgenträger Adam, 79. Felgenträger Adam, 84. Boháč Martin
  • Komentář vedoucího týmuV 1. poločase jsme byli lepším týmem, ale ve druhé části jsme dali Píšti naději, kterou zužitkovala. Pak už to bylo derby jak se patří se všemi emocemi. Vedení opavského fotbalového svazu by se mělo zamyslet nad delegováním rozhodčích na jeden z nejprestižnějších zápasů hlučínské části opavského okresu, aby si uvědomili, že se fotbal nehraje jen v Opavě a okolí, a aby si funkcionáři ze svazu vyzkoušeli pískat i okres a nestěžovali si na nedostatek rozhodčích. Všechny kluby mají problémy. Tahle delegace jednoho z nejhorších rozhodčích okresu jednou asi pohřbí vesnický fotbal, který my jako funkcionáři držíme.
  • Fotky: rajče.net (autor: Ondřej Teichmann)

Dorost: Jakartovice - Vřesina 10:5 (5:2)

  • Střelci: 10. Kudělka Kryštof, 42. Ožana Filip (pen.), 53. Kudělka Kryštof, 67. Thiemel Alex, 69. Stoklasa Radek

Přípravka: Mokré Lazce - Vřesina 9:10 (4:4)

Žáci již zakončili podzimní část sezony posledním zápasem před týdnem. Během uběhlého víkendu odehráli své poslední zápasy také dorostenci a přípravka.