• Budova
  • Volejbal 1
  • F 1
  • Kurty 1
  • F 2

Malá kopaná

Počasí

Výlet na Slovensko

Zdravím všechny fotbalové fanoušky,
přídávám krátké info o přátelském fotbalovém utkání na Slovensku. V sobotu 28. 2. jsme sehráli přátelské fotbalové utkání mezi JAKO TENKRÁT VŘESINA – KORŇA. Fotbalové utkání se odehrálo v nádherné fotbalové aréně s umělou trávou evropské extratřídy! Před samotným zápasem se nám dostalo vřelého přijetí a hodinová prohlídka haly a přilehlého hotelu s wellness byla příjemným zpestřením před samotným výkopem. Celý tým staré gardy Korňě je oficiálním fanklubem slovenského reprezentanta Marka Hamšíka hrajícího v italské Neapoli. Samotný zápas byl pro nás prvním letošním utkáním a velice zkušený soupeř nás fotbalově vyučoval po celý zápas. Po 15 minutách jsme prohrávali 2:0. V 30. minutě jsme snížili díky Romanovi Kocurovi na 2:1, ale výborně hrající soupeř do poločasu zvýšil náskok na 3:1. Po poločase jsme prvních 10 minut hráli velice aktivně, ale i přesto jsme dostali gól na 4:1. Od tohoto stavu jsme prostřídali posty a hru více otevřeli a Korňa zkušeně trestala až na konečný stav pro domácí 7:1! Soupeř byl jasně lepší a je potřeba uznat, že vyhrál naprosto s přehledem a zaslouženě. Chtěl bych poděkovat také vřesinským fanouškům a fanynkám, kteří nás doprovodili do nádherné fotbalové arény, kterou jim můžeme jen tiše závidět.

Díky všem za účast!!!
David Antonín