• Budova
  • Volejbal 1
  • F 1
  • Kurty 1
  • F 2

Sportovní slavnosti se blíží

Každoroční sportovní slavnosti se nám pomalu blíží a je na čase si představit, co nás o víkendu 23. - 25. června čeká. Veškerý program se koná v areálu TJ Vřesina, kde bude zajištěno bohaté občerstvení.

Turnaj tří konců

Nedílnou součástí slavností je turnaj, ve kterém se utkají proti sobě fanoušci sportu a občané Vřesiny. Rozdělení účastníků na týmy je pevně dané místem bydliště v obci dle mapy uvedené níže. Turnaje se může zúčastnit kdokoli, kdo byl narozen, nebo má trvalé bydliště v obci Vřesina, dále se musí jednat o neregistrovaného hráče fotbalu, nebo v případě platné registrace musí být starší 35 let. Délka zápasu je 2x 40 min. v plné sestavě 10+1, kdy střídání není omezeno. Při nerozhodném výsledku rozhodují o vítězi utkání pokutové kopy (5 a dále).

Pátek 23. 6.

  • Karneval s kapelou COVERBAND (hity 80. let)
  • Start v 20:00

Sobota 24. 6.

Neděle 25. 6.

  • 13:00 - Mezinárodní oldies turnaj v malé kopané za účasti partnerské Gminy Kornowac
  • 18:00 - Losování tomboly
  • Po celé odpoledne budou připraveny atrakce pro děti